چطوري بياموزيم ؟

ورق گالوانيزه چه ميباشد ؟ كاربرد ورق گالوانيزه؟

ورق گالوانيزه چه ميباشد ؟

قيمت ورق گالوانيزه | ورق گالوانيزه | قيمت ورق گالوانيزه رنگي | آسرون
ورق گالوانيزه ورق اهني است كه براي پوشش آن از فلز روي به كارگيري ميشود . در ورق گالوانيزه چه بسا در‌صورتي‌كه پوشش رويين ورق مبتلا شكستگي شود كماكان خواص ضد زنگ زدگي خويش را مراقبت مي‌كند

. يك كدام از خصوصيت هاي داراي اهميت ورق هاي گالوانيزه ارتفاع قدمت اين مدل ورق مي‌باشد كه در قبال ساييدگي و خوردگي ارتفاع قدمت بالايي دارا هستند . استعمال از ورق گالوانيزه در مقايسه با روش هاي ديگر كه براي پرهيز از خوردگي , ساييدگي و زنگ زدگي به كارگيري مي‌شوند هزينه كمتري دارااست , چون آهن مستعمل در تمام ورق هاي اهن يكي است البته اندازه عملياتي كه بر روي ورق گالوانيزه انجام مي شود كمتر از ديگر ورق هاي آهني است .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/default.aspx?title=%D9%81%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D9%87-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-&id=16

در فولاد ماركت اشكال ورق گالوانيزه 1 تا 4 ميليمتر در بعدها استاندارد سوله يا اين كه مطابق با بعدها و ميزان هاي مورد علاقه شما عرضه مي شود .

 

براي توصيه و خريد ورق گالوانيزه و اطلاع از قيمت ورق گالوانيزه و ورق گالوانيزه ارزان مي‌توانيد به صورت آنلاين يا اين كه حضوري مبادرت فرماييد . همينطور براي فروش ورق گالوانيزه و اخذ مشورت بدون پول مي‌توانيد با ما تماس حاصل نماييد .

نوسانات قيمت ورق گالوانيزه - آهن يك

كاربرد ورق گالوانيزه

http://melkana.bigsite.ir/post-179047.html
ورق هاي گالوانيزه براي ساخت كانال هاي خنك كننده , شيرواني لوله هاي آب و جاهايي كه قابليت و امكان رابطه با آب و خوردگي موجود است و همينطور در صنعت خودرو سازي و ساخت اسباب و اثاث خانگي كاربرد داراست . يكي‌از بيشترين كاربردهاي ورق گالوانيزه , ايجاد ورق گالوانيزه رنگي و ورق شيرواني رنگي است كه در رنگ ها و بعدها متفاوتي ايجاد و عرضه مي شود و مصارف اكثري دارااست .

 

ورق گالوانيزه به دو صورت كلي رول فرم و فابريك در كارگاه ساخت مي شود .

ورق استيل

ورق گالوانيزه جان دار در انبار فولاد ماركتورق هاي رول فرم گالوانيزه با ضخامت هاي ۱۸ صدم ميلي متر تا ۶ ميلي متر و با دو پهنا ۱۰۰ سانتي متر و ۱۲۵ سانتي متر ساخت مي‌شوند .
ورق هاي فابريك گالوانيزه نيز به دو صورت فابريك ۲۰۰۰×۱۰۰۰ ميلي متر و فابريك ۲۵۰۰×۱۲۵۰ ميلي متر ايجاد مي‌شوند .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/default.aspx?title=%D9%85%D8%AC%D8%AA%D9%85%D8%B9-%D9%81%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF-%DA%AF%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86&id=41

نمايندگي فروش ورق گالوانيزه در جمهوري اسلامي ايران است , لذا در ليست پايين ميتوانيد به روزترين قيمت ورق گالوانيزه را از شايسته ترين كارگاه ها و برندهاي توليدي داخلي از جمله ورق گالوانيزه هفت الماس , ورق گالوانيزه شهركرد , ورق گالوانيزه اصفهان , ورق گالوانيزه كاشان و دسته وارد شده آن از قبيل كارگاه چين بازديد كنيد! ورق هاي آهني گالوانيزه در پهنا ها و ضخامت هاي خلاف‌كار , قابل عرضه در سوله يا اين كه بنگاه تهران ميباشند.


به كار گيري از ورقهاي گالوانيزه ۱۰ منفعت خواهد داشت كه عبارتند از :

ورق طرح سفال (طرح جنوا) - سقف شيرواني

۱ - هزينه كمتر : براي انجام عمليات گالوانيزه , در مقايسه با بقيه روشهاي معمول پرهيز از خوردگي , نياز به هزينه كمتري خواهد بود و به كارگيري از ورق گالوانيزه ارزان خيس خواهد بود .

۲ - هزينه كمتر براي تعميرات و مراقبت : چه بسا در شرايطي‌كه انجام عمليات گالوانيزه در مقايسه با بقيه روشهاي دوري از خوردگي , هزينه برتر است , اجراي آن به دليل عدم نياز به تعميرات پرهزينه‏ , توصيه ميشود .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/default.aspx?title=%DA%A9%D9%88%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%86&id=6

۳ - ارتفاع قدمت مضاعف : ارتفاع قدمت ورقهاي پوشش داده شده با روي‏ در محيط هاي به طور كامل خورنده , نزديك به ۲۰ تا ۳۰ سال است .

۴ - اعتبار : استانداردهاي متعدد درباره ي گالوانيزه كردن ورقهاي فولادي , درزمينه توليد پوششهاي رشته رشته دعوا مي نمايند و اين نشان دهنده آن است كه ارتفاع قدمت و طريق كارايي لايه روي‏ , براي مصرف كننده قابل اعتماد است .

۵ - استمرار پوشش : پوشش ساخت شده از روش گالوانيزه به دليل داشتن يك ساختار متالورژيكي مختص , دارنده ايستادگي مطلوب در قبال صدمات مكانيكي , سايش و خوردگي خواهد بود

659
۶ - حفظ در قبال صدمات محيطي به صورت اتومات : پوششهاي گالوانيزه به دليل آنكه در فولاد شكافت كرده و تحت عنوان كاتد فعاليت مي نمايند , به همين بهانه خواهد توانست مقاطع ريز مو جود در روي مرحله فولاد را در قبال صدمات محيطي و خورندگي , نگهداري كنند .

۷ - مراقبت بي نقص : پوشش ساخت شده مي‌تواند همه نقاط و سطح هاي فولاد را از جمله كناره ها , جاهاي كوچك و فرورفتگيها لبريز نموده و از خوردگي آن ها خودداري نمايد . در اين مورد هيچ پوششي خوب تر از پوشش گالوانيزه فعاليت نخواهد كرد .

۸ - بازرسي سهل : پوشش گالوانيزه را به راحتي و سواي نياز با هيچ تست مخربي و فقط از روش ديده مي توان در دست گرفتن و بازرسي نمود ( در حالت مختص كه نياز به ارائه تضمين براي در اختيار گرفتن كيفيت است , نياز به آزمايشهاي مخرب ميباشد .

۹ - وصال به انگيزه در حين كوتاه : در شرايطي كه كه نياز باشد از ورقهاي گالوانيزه در محل استعمال شود , در‌اين‌صورت نياز به صرف زمان براي مهيا سازي مرحله , رنگ آميزي و يا اين كه بازرسي نخواهد بود .

۱۰ - مراقبت بي نقص به وسيله پوشش گالوانيزه : فرآيند گالوانيزه متعلق به وضعيت آب و هوائي نيست .

نكته : حتما قبلي از خريد ورق گالوانيزه با مشاوران ما تماس حاصل نماييد و بعد توصيه خويش را ثبت كنيد!
ورق گالوانيزه گرم

گالوانيزاسيون به روش غوطه وري گرم به گويش معمولي يك پوشش است كه در آهن يا اين كه فولادي كه از نگاه مخلوط و پباده سازي مطلوب براي گالوانيزه است به وسيله فروبردن در وان مذاب روي تشكيل مي‌شود .

ورق گالوانيزه به روش شناوري گرم در حدود ۱۵۰ سال است كه كاربرد داراست . بيشتر رويي كه در جهان ايجاد ميگردد جهت پوشش دهي مصرف مي شود . مهم‌ترين برهان پايداري روي به جزء‌جزء‌كردن ارگانيك , ماهيت مقاومت آن مي باشد . در‌اين روش توكل متبوع در وان مواد مذاب روي با دماي حدود ۴۶۰ مرتبه سانتي گراد شناور مي گردد . بعد از بيرون شدن قطعه روي ابتدا با اكسيژن و آن گاه با كربن برخورد داده و لايه‌اي مقاوم نسبت به زنگ زدگي را ايجاد مي كند . اين عمليات فلز را نسبت به زنگ زدگي مقاوم مي نمايد .


ورق گالوانيزه چيست؟

ورق گالوانيزه به ورق فولادي گالوانيزه شده به وسيله روي گفته ميشود . يك كدام از روش‌هاي نگهداري از خوردگي گالوانيك است كه بوسيله پوشاندن فلز مامان بوسيله لايه‌اي از فلز حفظ كننده ( كه معمولاً فلز روي است ) انجام مي‌گردد .

دراين‌صورت پوشش خورده شده و فلز مامان نگهداري ميشود . اين روند جور خاصي از حفاظت گالوانيكي است . ميزان ايستادگي پوشش گالوانيزه متناسب با ضخامت آن است .

اين روش يكي‌از اقتصادي‌ترين روش‌هاي نگهداري فولادها در محيط‌هاي خورنده است

ورق گالوانيزه ذوزنقه اي | ساندويچ پانل سازان ماموت

روش‌هاي متمايز براي گالوانيزه نمودن فولاد و ورق‌هاي فلزي موجود هست , از شايسته ترين و اقتصادي‌ترين روش‌هاي گالوانيزه نمودن ورقهاي آهني , غوطه وري ورق آهني در حوضچه مذاب است

ميزان پوشش گالوانيزه ( ضخامت روي ) بر روي ورق‌ها و بقيه مقاطع فولادي متعدد مي باشد . ميزان پوشش گالوانيزه ورق‌ها بر پايه ي جرم پوشش فلز روي ( ZN ) آنها گزينش مي‌گردد . كه ميتواند از ۱۰۰ تا ۳۵۰ گرم بر متر مربع باشد .

از لحاظ ظاهري هم ورق گالوانيزه به سه جور ورق گالوانيزه فارغ از گل , ورق گالوانيزه گل ريز و ورق گالوانيزه گل درشت قسمت بندي مي شود .

تفاوت اين سه مدل ورق گالوانيزه در تكوين كريستال ( گل ) گالوانيزه بر روي ورق است كه تكوين كريستال‌ها بسته به‌سرعت سرد نمودن ورق و ميزان روي بكار رفته در فرايند گالوانيزاسيون گوناگون خواهد بود .

https://www.asroon.ir/suppliers/detail/default.aspx?title=%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%B1%DA%A9%D8%A8%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%86&id=47


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۵۱ توسط:chetor موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :