چطوري بياموزيم ؟

خريد و فروش رابيتس از فروشگاه اينترنتي اسرون

رابيتس كه به نادرست راويز هم گفته مي شود , ورق فولادي مشبكي است كه از ورق‌هاي گالوانيزه گرم درست شده است . اين ورق فولادي در صنعت ساختمان سازي مضاعف كاربرد دارااست به اين دليل كه به دليل تراز مشبك آن بيشتر ملات هاي ساختماني از جمله گچ و سيمان به آن مي چسبد.
 
استعمال از رابيتس در سقف كاذب براي گچكاري و توليد آرك و نوروفروغ پنهان و … زياد مرسوم است . همينطور در نماسازي براي ساخت طرح هاي حجيم و خوشگل از راويز به كارگيري مي شود . در بتن ريزي فونداسيون , ساخت ديوار كاذب و پرهيز از ترك ديوارها , به كار گيري از رابيتس زياد مرسوم است . اين كالا در اشكال متمايز ساخت مي شود و بها راويز بر حسب گونه هاي آن متعدد است كه به‌دنبال توضيحات بيشتري راجع به‌اين جنس و اشكال آن ارائه مي شود
 
در ايجاد رابيتس , ابتدا ورق هاي گالوانيزه از پهنا به باطن دستگاه مي‌رود و در نصيب هايي از ورق پرس انجام مي شود بعد به باطن دستگاه ديگري مي‌رود و بخش هاي فرو رفته اي در آن ساخت مي شود و سپس فرايند برش انجام مي شود . بر طبق ضخامت و وزن ورق , همينطور چگونگي پرس , تعداد چشمه هاي توليد شده در ورق و تعداد ستون گونه هاي رابيتس متعدد است . از حيث وزن رابيتس ها به سه گونه رابيتس سبك , ميانگين و سنگين وزن جدا سازي مي شود و از حيث تعداد ستون به 9 ستون , 11 ستون و 13 ستون نوع بندي مي گردند . همينطور اين كالا در گونه هاي دو چشمه و سه چشمه هم در بازار موجود هست .
معرفي كوتاه كارخانه رابيتس مسعود
گونه هاي رابيتس و تاثير آن بر ارزش راويز
همان طور كه پيشتر گفته شد , اين فرآورده دارنده اشكال گوناگوني است و مبني بر وزن , تعداد ستون و تعداد چشمه نوع بندي مي شود و بر همين اصل هم نامگذاري مي‌شوند . بها راويز بر طبق گونه هاي و ويژگي ها فني آن گوناگون تمي شود كه در پي به توضيحات بيشتري در اين طريق ميپردازيم :
 
1 . تعداد ستون
 
يك برگ راويز از تعداد معيني ستون تشكيل مي گردد كه برهمين اساس نام‌گذاري ميگردد . تعداد ستون هاي محور طولي به طور معمول در سه دسته 9 ستون , 11 ستون و 13 ستون ايجاد مي شود . تعداد ستون با بعد ها چشمه ارتباط معكوس دارا هستند يعني هر چه تعداد ستون بيشتر باشد , مقدار چشمه كوچك خيس مي شود . اين فرمان سبب ساز سبك خيس شدن بنا و كم شده ملات مصرفي مي شود .
فروش رابيتس يونوليت نمايندگي ايران رابيتس صادق - istgah.com - آهن آلات
 
2 . وزن
 
هر برگ اين كالا بسته به ضخامت ورقي كه براي ساخت آن استعمال ميشود , وزن منحصر به خويش را داراست . غالبا مدل 13 ستون دارنده وزن بيشتر و كيفيت بيشتري نسبت به سايرين است . به دليل آن كه ندازه چشمه ها درين جور رابيتس كوچكتر شده و اين سبب بيشتر بودن وزن رابيتس هاي 13 ستون ميشد . اين مال از حيث وزن به سه گونه رابيتس سبك , ميانگين و سنگين وزن مدل بندي مي شود .
ارزش رابيتس ( راويز )
خريد رابيتس مي بايست مبتني بر نياز ما و متناسب با خصوصيات آن انجام گيرد . ارزش رابيتس گالوانيزه , همان طور كه پيشتر گفته شد , مبني بر تعداد ستون و وزن انتخاب مي شود . هر چه تعداد ستون و يا اين كه وزن آن بيشتر باشد , بها آن نيز فراتر مي‌رود . 
 
سقف كاذب با رابيتس واندود - ppt90.ir
 
براي خريد اين كالا هم علاوه بر ارزش آن , كاربرد آن هم بايستي بايستي مورد دقت قرار گيرد تا با كمترين ارزش بتوان به شايسته ترين كارآيي از اين فرآورده دست يافت . به عنوان مثال ; معمولاً براي نماي ساختمان از جور 13ستوني سنگين‌تر استعمال ميكنند به اين دليل‌كه بايستي وزن سنگ نما را تحمل نمايد . 
 
 
 

برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۴:۵۲ توسط:chetor موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :