چطوري بياموزيم ؟

ما آسرونيم با ماموريتي ويژه!

ما آسرونيم با ماموريتي ويژه!

ماموريت ما در آسرون اين است كه سختي و دغدغه‌هاي ساخت و ساز (هر نوع سازه و پروژه‌اي) را براي شما كمتر كنيم. همينكه تصميم مي‌گيريد دست به ساخت ببريد، كوهي از فكر و خيال مثل آتشفشاني در ذهنتان فوران مي‌كند. از گرفتن مجوزها گرفته تا انتخاب نوع مصالح و خريداري آن، هماهنگي كارگرها، رسيدگي به پيچ و خم‌هاي قانوني و چيزهاي ديگر براي پروژه‌هاي عريض و طويل و انتخاب نوع عايق براي گلخانه و جنس و سايز لوله براي تعمير تركيدگي لوله آب حمام و .... همه اينها به خودي خود، ذهن مشغولي هستند در كنار همه ذهن مشغولي‌هاي ديگر زندگي...

 

حتما برايتان سوال شده كه آسرون كجاي كار است؟!

وقتي پاي مصالح ساختماني مخصوصا فولادي‌ها به ميان مي‌آيد، اينجاست كه آسرون خودش را نشان مي‌دهد! هرچه نياز كارتان باشد در فروشگاه ما پيدا مي‌شود. فروشگاهي به وسعت كل كشور! انگار كه آمده‌ايد به بازار اصلي. ما همان بازار بزرگ آهن و فولاد را در فضاي ديجيتال برايتان به صف كرده‌ايم. فقط كافي‌ست نگاهي به منوهاي سايت بياندازيد، مي‌بينيد كه جنسمان جور است!

 

عرض اندام آسرون هنوز تمام نشده! دغدغه ديگري هم داريد؟ كارفرما گفته با هزينه‌اي مشخص بايد خريد كنيد؟ برندي خاص مي‌خواهيد؟ بايد سريع و مطمئن بار را برسانيد به محل پروژه؟ پرداختش چه مي‌شود؟ همه اينها به كنار، حالا با هزينه حمل بار چه مي‌كنيد؟!

باز هم آسرون هست. چطور؟ ساده است.

شايد اسم آسرون چندان برايتان آشنا نباشد اما بزرگان زيادي با ما كار كرده‌اند؛ صحن حرم حضرت معصومه (س)، شهرداري ها، كارخانه لينا، بانك تجارت، مسجد جمكران و خيلي‌هاي ديگر كه رضايتشان، آنها را به مشتري ثابتمان تبديل كرده. خب ما مي‌دانيم چطور مشتري ثابت براي خودمان جور كنيم!

 

مي‌دانيد در آسرون چه چيزي براي شما تضمين مي‌شود؟
قيمت خوب، سرعت و اطمينان خيال ... قيمت‌ها را با درب كارخانه محاسبه مي‌كنيم، بار را در سريع ترين زمان ممكن به شما مي‌رسانيم، اصلا كارشناسان ما آنقدر دغدغه شما را مي‌دانند كه با اشرافي كامل به محل‌هاي خروج بار، طوري خريدتان را ارسال مي‌كنند كه كمترين هزينه حمل به شما تعلق گيرد. باز هم دغدغه داريد؟ يك زنگ به شماره 43000023-۰۲۱ بزنيد تا كارشناسان ما آن را رفع كنند. همينقدر قَدَر و همينقدر پايه!

حالا مي رسيم به تضمين پرداخت!
ما خوب مي‌دانيم كه خريد و فروش در فضاي مجازي مشكل بزرگي به نام «اعتماد» را با خود به همراه دارد. آنقدر بزرگ كه گاهي شما را از خريد منصرف مي‌كند. مخصوصا وقتي پاي چند صد ميليون تومان پول در ميان باشد!  راه حل ساده‌اش اين است كه فاكتور خريدتان را در محل تحويل بار با شما تسويه مي‌كنيم.

 ما هستيم تا خيال شما راحت باشد.


https://www.asroon.ir/suppliers/detail/فولاد-البرز-ايرانيان-فايكو-/36/view/
https://www.asroon.ir/news/detail/رابيتس-و-كاربرد-آن-در-ساختمان/1032/view/
https://www.asroon.ir/suppliers/detail/رابيتس-ايران-/39/view/
https://www.asroon.ir/suppliers/detail/شكفته-مشهد/14/view/
https://www.asroon.ir/suppliers/detail/تهران-شرق/51/view/

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۰۰:۵۱ توسط:chetor موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :