چطوري بياموزيم ؟

نقاشي ساختمان مولتي كالر , رنگ روغني , رنگ پلاستيك

چه نوعي از رننقاشي ساختمان كرج گ براي ساختمان شما مناسبتر است؟

در راستاي تصميم گيري صحيح و انتخاب مناسب رنگ ديوارهاي ساختمان حتما توصيه ميشود با يكي از روش هاي مشورت با نقاش ساختمان يا كسب اطلاعات كافي از طريق مطالعه و جستجو در اينترنت اطلاعات كافي را كسب كرده و با علم و اشراف كافي اقدام به انتخاب رنگ كنيد .

 

بزودي مقاله كاملي به عنوان راهنماي انتخاب رنگ در سايت منتشر خواهيم كرد و در حال حاضر شما عزيزان ميتوانيد از طريق مشورت با هنرمندان و نقاشان ما اين اطلاعات را كسب كنيد.

 

كداميك گزينه بهتري براي پوشش ديوار نقاشي ساختمان در انديشه ميباشد : رنگ يا كاغذ ديواري ؟

يكي از سوالاتي كه غالبا ذهن ما را هنگامي كه قصد انجام تعميرات و تزئينات داخلي ساختمان را داريم مقايسه بين متريال مدرن و جديد كاغذ ديواري در مقابل نقاشي ساختمان ميباشد كه قدمت استفاده بسيار بيشتري داشته است.

 

اينكه رنگ بهتر است يا كاغذ ديواري ؟

وبلاگ سعي در پوشش دادن به همه نقاط ايران و استانهاي كشور دارد البته در حال حاضر به خاطر عدم نام نويسي نقاش ساختماني از برخي استانها اين پوشش براي استانهاي خاص مقدور نيست كه در آينده اي نزديك اين مشكل مرتفع خواهد شد.

با ما بهمراه باشيد تا پاسخ اين سوال را بدانيد.

 

در نظر داشته باشيد كه با توجه به پيشرفت هاي تكنولوژيكي كه هم در جنس هاي كاغذ ديواري حاصل شده و هم در انواع رنگ ها و تكنيك هاي نقاشي ساختمان طبيعتا از هر دو متريال ميتوانيم به فراخور نيازمان بهره بگيريم و بخوبي پاسخگوي نيازمان خواهند بود .

 

بنابراين توصيه ميشود در انتخاب نوع متريال براي پوشش ديوارهاي نقاشي ساختمان در البرز بيشتر به خلق و خو و احساس خودتان تكيه كنيد . البته تفاوت عمده اجراي كاغذ ديواري با پوشش هاي رنگي ساختمان قطعا در اجر ميتواند باشد و انجام پروسه نقاشي ساختمان تماما به كيفيت اجرا و مهارت نقاش بستگي دارد در حالي كه در كاغذ ديواري اين وابستگي به مجري و نصاب كمتر است.


برچسب: نقاشي ساختمان مولتي كالر، نقاشي ساختمان، نقاشي ساختمان تهران،،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۴۶:۳۶ توسط:chetor موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :