فالوور بگیر اینستاگرام
درج آگهی رایگان
تعمیرات لوازم خانگی
چطوري بياموزيم ؟ چطوري بياموزيم ؟ .

چطوري بياموزيم ؟

خدمات تخصصي تزئينات داخلي

خدمات تخصصي تزئينات داخلي و نقاشي منزل تهران با قيمت هايي پايين تر از نرخ هاي مصوب اتحاديه نقاشان تهران در استانهاي تهران و البرز توسط اكيپ هاي مجرب شبكه نقاشان ايران ارائه ميشوند.

 

خونه سازها  براستي يك شبكه كامل از استاد كاران در سراسر كشور ميباشد كه براي سهولت برقراري ارتباط بين كارفرمايان و نقاشان ما سعي كرده ايم بسان زنجيره ارتباطي عمل كنيم تا بتوانيد با كمترين هزينه و صرف حداقل زمان در نزديكترين محل بتوانيد با يكي از استادكاران نقاشي منزل  ارتباط گرفته و پروسه اجراي پروژه خودتان را شروع نماييد.

 

نقاشي منزل مسكوني تهران در همه استانها پذيرفته ميشود

خونه سازها يك سايت رابط ميان استادكاران نقاش و مردم ميباشد . در همه استانها و شهرستانها ما بهترين اساتيد را به شما معرفي ميكنيم تا خدمات مورد نيازتان را از آنها دريافت نماييد.

 

 

 


برچسب: خدمات تخصصي تزئينات داخلي، نقاشي ساختمان، نقاشي منزل مسكوني،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۴۴:۲۰ توسط:chetor موضوع:

به دنبال نقاش ساختمان ميگرديد؟

هموطن گرامي دلخوشي نقاشي ساختمان دريافت پول بيشتر نيست , آنها به دنبال رضايت شما هستند

نقاشي ساختمان قطعا و يقينا يك هنر است كه در خدمت عموم مردم قرار دارد و هنرمند در اين سبك نقاشي اتفاقا كار بسيار سختري دارد چون مخاطبش افراد عام جامعه هستند كه هر يك بنا به هزينه اي كه براي نقاشي ساختمان ميكنند توقعات خاص خود را هم فرد نقاش دارند.

 

نقاشي ساختمان مدرن تهران را از هنرمندان بخواهيد و ارزش كارهاي هنري را با رنگكاري معمولي بدانيد تا رضايت هنرمندان را كسب كنيد.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۴۱:۲۰ توسط:chetor موضوع:

بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما تيك بان و قاصدك24

سايت ها و اپليكيشن هاي متعددي وجود دارند كه هم اكنون امكان رزرو بليط هواپيما تيك بان و قاصدك24 و هتل هاي داخلي و خارجي را فراهم كرده‌اند. در ادامه اين مطلب قصد داريم به معرفي بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل داخلي و خارجي بپردازيم. بنابراين با موبايل كمك همراه باشيد.

مقدمه‌اي در رابطه با بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل
اگر به خاطر داشته باشيد پيش از اين در مقاله “بهترين سايت ها و برنامه هاي سفر و گردشگري داخلي و خارجي” ليستي از بهترين سايت ها و اپليكيشن هايي را ارائه كرديم كه مي‌توانند به شيوه هاي مختلف منجر به سهولت در سفر و گردشگري شما شده و كيفيت سفرتان را افزايش دهند. اما حالا و در اين مقاله مي‌خواهيم بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل داخلي و خارجي را به شما عزيزان معرفي كنيم.

با استفاده از اپليكيشن ها و سايت هايي كه در ادامه به معرفي آن ها مي‌پردازيم قادر خواهيد بود تا بدون نياز به خروج از منزل بليط هواپيما و همچنين هتل هاي مختلف شهرهاي گوناگون را رزرو كنيد. بنابراين اگر قصد داريد يك سفر با كيفيت را تجربه كنيد، اين مقاله را از دست ندهيد. چنانچه در رابطه با هر يك از سايت ها و اپليكيشن هاي نام برده شده سوالي داشتيد، مي‌توانيد ضمن تماس با كارشناسان واحد پشتيباني موبايل كمك از آن ها راهنمايي دقيق تري بخواهيد. با ما همراه باشيد.

بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل : سايت و اپليكيشن تيك بان
 

سايت و اپليكيشن تيك بان در حال حاضر يكي از بهترين منابع موجود براي رزرو بليط هواپيما و رزرو هتل است. نكته جالب توجه اين است كه سفرستان امكان رزرو پروازهاي داخلي و خارجي و همچنين هتل هاي داخلي و خارجي را ارائه كرده است. بنابراين با سفرستان مي‌توانيد يك تير و دو نشان بزنيد و به صورت همزمان بليط هواپيما و هتل خود را رزرو نماييد. اگر به خاطر داشته باشيد ما پيش از اين در مقاله “بررسي و دانلود برنامه سفرستان : خريد بليط هواپيماي ارزان” به صورت دقيق اپليكيشن سفرستان را مورد بررسي قرار داديم كه توصيه مي‌كنيم حتما مقاله ضميمه شده و مرتبط با آن را مطالعه نماييد تا بيشتر و بهتر با اپليكيشن سفرستان و سرويس هاي آن آشنا شويد. پس سفرستان در حال حاضر يكي از بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل داخلي و خارجي محسوب مي‌شود.

دانلود اپليكيشن تيك بان از كافه بازار

اسنپ تريپ هم يكي ديگر از بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل داخلي و خارجي است. اسنپ تريپ به طور اختصاصي سرويس رزرو هتل هاي داخلي و خارجي را ارائه مي‌كند، اما تقريبا به تازگي قابليت رزرو بليط هواپيما را هم با همكاري شركت فلايتيو ارائه كرده است. اسنپ تريپ علاوه بر يك سايت خوب از اپليكيشن بسيار كاربردي و زيبايي هم بهره مي‌برد كه پيش از اين در مقاله “بررسي و دانلود برنامه اسنپ تريپ Snapptrip؛ رزرو آنلاين هتل” به صورت دقيق به معرفي آن پرداختيم.

دانلود اپليكيشن اسنپ تري از كافه بازار

بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل داخلي و خارجي

يكي ديگر از اپليكيشن هاي خوبي كه مي‌توانيد از آن براي رزرو هتل هاي داخلي استفاده كنيد، اپليكيشن Pin ta Pin نام دارد. دقت داشته باشيد كه اين برنامه فقط امكان رزرو هتل هاي داخلي را فراهم كرده و قابليت رزرو هتل هاي خارجي يا رزرو بليط هواپيما را ندارد. در اپليكيشن پين تا پين تصاوير متعددي از هر هتل نشان داده شده و گاها در آن تخفيف هاي ويژه بسيار خوبي ارائه مي‌شوند. براي آشنايي بيشتر با اپليكيشن Pin ta Pin توصيه مي‌كنيم به مطالعه مقاله “معرفي و دانلود برنامه پين تا پين (Pin ta Pin): هتل در ايران” بپردازيد.

دانلود اپليكيشن Pin ta Pin از گوگل پلي استور

دانلود اپليكيشن Pin ta Pin از كافه بازار

بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما تيك بان و قاصدك 24 ا و هتل : سايت و اپليكيشن اميد پرواز (OmidParvaz)
بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل داخلي و خارجي

شك نداشته باشيد كه اميد پرواز يكي از بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيماي آنلاين است. اين سايت از پشتيباني آنلاين 24 ساعته بهره‌مند بوده و عموما قيمت هاي بسيار خوبي را براي رزرو بليط هواپيما ارائه مي‌كند. با اين برنامه مي‌توانيد بليط هواپيما براي پروازهاي داخلي و خارجي را رزرو كنيد اما متاسفانه قابليت رزرو هتل را نخواهيد داشت. ضمنا در سايت اميد پرواز گاها پيشنهاد تورهاي جالبي ارائه مي‌شود و جوايز نفيسي هم به قيد قرعه به افرادي كه از اين منبع خريد كنند تعلق مي‌گيرد. براي آشنايي بيشتر با اپليكيشن اميد پرواز مي‌توانيد به مطالعه مقاله “بررسي و دانلود برنامه اميد پرواز OmidParvaz؛خريد بليط هواپيما” بپردازيد.

دانلود اپليكيشن اميد پرواز از كافه بازار

دانلود اپليكيشن اميد پرواز از سيب اپ

مستر بليط يكي ديگر از سايت ها و اپليكيشن هاي خوبي است كه قابليت رزرو بليط هواپيما، قطار و حتي اتوبوس را ارائه مي‌كند! با استفاده از اين منبع فقط مي‌توانيد بليط پروازهاي داخلي را رزرو كنيد و امكان رزرو بليط پروازهاي خارجي از طريق مستر بليط وجود ندارد. همچنين مستر بليط قابليت رزرو هتل هاي داخلي و خارجي را هم ارائه نمي‌كند. بنابراين اگر به دنبال يك سايت يا اپليكيشن با كيفيت براي رزرو بليط هواپيما، قطار يا اتوبوس هستيد، مستر بليط يكي از بهترين گزينه هاي پيش رويتان خواهد بود. لازم به اشاره است كه قيمت هاي پيشنهادي مستر بليط عموما در مقايسه با ساير سايت ها و اپليكيشن هاي مشابه كمتر است. ضمنا اپليكيشن مستر بليط با هر دو سيستم عامل اندرويد و iOS سازگاري دارد.

دانلود اپليكيشن مستر بليط از كافه بازار

بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل : سايت Airplaneticket.ir

سايت ايرپلين تيكت قابليت رزرو بليط هواپيما براي پروازهاي داخلي و خارجي را ارائه كرده و از نظر قيمت هم يكي زا بهترين منابع موجود براي رزرو بليط هواپيما محسوب مي‌شود. متاسفانه ايرپلين تيكت قابليت رزرو هتل را ندارد و از اپليكيشن موبايل هم بهره نمي‌برد. پس اگر به دنبال يك سايت خوب براي رزرو بليط پروازهاي داخلي و خارجي هستيد، ايرپلين تيكت را از دست ندهيد و حتما سري به آن بزنيد.

بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل : سايت eTik.ir

سايت eTik.ir هم يكي ديگر از سايت هاي خوبي است كه مي‌توانيد از آن براي رزرو بليط هواپيما استفاده كنيد. اين سايت امكان رزرو بليط پروازهاي داخلي و خارجي را ارائه مي‌كند و عموما قيمت خوبي را هم براي بليط ها در نظر مي‌گيرد. در سايت eTik.ir بخشي هم با عنوان رزرو هتل ارائه شده كه متاسفانه چندان جامع نيست و فقط امكان رزرو برخي هتل هاي داخلي و هتل هاي خارجي چند كشور محدود همچون تركيه، امارات متحده عربي و غيره را ارائه كرده است.

بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل : سايت Booking.com و اپليكيشن آن
بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل داخلي و خارجي

سايت بوكينگ دات كام (Booking.com) يكي از شناخته شده ترين و محبوب ترين سايت هايي است كه امكان رزرو هتل در تمام كشورهاي دنيا و بليط هواپيما را به صورت آنلاين ارائه مي‌كند. به جرئت مي‌توان گفت كه تقريبا اغلب سايت هاي ديگري كه سرويس رزرو بليط هواپيما و هتل را ارائه كرده‌اند، ايده سايت Booking.com را بكار مي‌برند. در اين سايت مي‌توانيد تصاوير هتل هاي سراسر دنيا را مشاهده كرده و نظرات افراد مختلف درباره آن هتل ها را بخوانيد و به صورت آنلاين هتل مورد نظرتان را رزرو كنيد.

بنابراين اگر به سرويس هاي پرداخت بين المللي همچون حساب پي پال، مستر كارت و غيره دسترسي داريد، مي‌توانيد با مراجعه مستقيم به سايت Booking.com نسبت به رزرو هتل مورد نظرتان در هر كجاي دنيا وارد عمل شويد. صمنا سايت بوكينگ دات كام از يك اپليكيشن اختصاصي و خوب هم بهره مي‌برد كه با هر دو سيستم عامل اندرويد و iOS سازگاري دارد.

دانلود اپليكيشن Booking.com از اپ استور

دانلود اپليكيشن Booking.com از گوگل پلي استور

بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل : سايت و اپليكيشن HotelTonight
بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل داخلي و خارجي

سايت HotelTonight.com كه اپليكيشن اختصاصي هم دارد امكان رزرو هتل هاي كشورهاي خارجي را در كمترين زمان ممكن و با هزينه مناسب فراهم مي‌كند. در اپليكيشن و سايت HotelTonight آرشيو عظيمي از هتل هاي كشورهاي سراسر دنيا ارائه شده و كاربران خيلي راحت مي‌توانند گالري تصاوير و نظراتي كه براي هر يك از هتل ها به ثبت رسيده را مطالعه و مستقيما نسبت به رزرو هتل مورد نظرشان اقدام كنند. نكته‌اي كه بايد به آن توجه داشته باشيد اين است كه براي رزرو هتل از طريق اپليكيشن و سايت HotelTonight نيازمند دسترسي به سرويس هاي پرداخت بين المللي همچون حساب پي پال و غيره خواهيد داشت.

دانلود اپليكيشن HotelTonight از اپ استور

دانلود اپليكيشن HotelTonight از گوگل پلي استور

بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل : سايت GoBooking.ir
بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل داخلي و خارجي

سايت GoBooking.ir كپي ايراني و فارسي سايت Booking.com است كه امكان رزرو هتل هاي كشورهاي سراسر دنيا را با كارت هاي عضو شبكه شتاب فراهم مي‌كند! تم و رابط بصري اين سايت دقيقا مثل سايت Booking.com طراحي شده و بدين ترتيب حس و حال آن را براي شما زنده مي‌كند. فراموش نكنيد كه از طريق سايت GoBooking.ir فقط قادر به رزرو هتل خواهيد بود و نمي‌توانيد بليط هواپيما رزرو كنيد.

بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل : سايت Ariabooking.ir
بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل داخلي و خارجي

با سايت آريابوكينگ مي‌توانيد هتل هاي داخل كشور را رزرو كنيد. سايت آريابوكينگ رابط كاربري بسيار خوبي دارد و عموما قيمت هاي مناسب و تخفيف هاي جالبي را ارائه مي‌كند. بنابراين اگر به دنبال يك سايت ايراني هستيد كه امكان رزرو هتل در شهرهاي مختلف كشورمان را به صورت آنلاين و با هزينه مناسب فراهم كند، سايت Ariabooking.ir مي‌تواند يكي از بهترين گزينه هاي پيش رويتان باشد.

بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل : سايت و اپليكيشن فلايتيو (Flightio.com)
بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل داخلي و خارجي

شك نداشته باشيد كه سايت و اپليكيشن فلايتيو يكي از بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و سازمان هواپيمايي است. با استفاده از اين سايت يا اپليكيشن آن مي‌توانيد خيلي راحت به ليست ارزان ترين پروازهاي هواپيمايي داخلي و خارجي در روز هاي مورد نظرتان دسترسي يابيد. فلايتيو همچنين امكان رزرو بليط قطار را هم به عنوان يك ويژگي مكمل ارائه كرده است. امكان رزرو آنلاين هتل هاي خارجي در كشورهايي همچون تركيه، امارات متحده عربي، فرانسه، روسيه، آذربايجان، ارمنستان و غيره هم توسط اين منبع ارائه شده‌اند. فلايتيو از اپليكيشن اختصاصي هم بهره مي‌برد كه با هر دو نسخه سيستم عامل هاي اندرويد و iOS سازگاري دارد.

دانلود اپليكيشن فلايتيو از گوگل پلي استور

بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما فرودگاه فرانكفورت و هتل : سايت orbitz.com و اپليكيشن آن

سايت orbitz.com يكي ديگر از بهترين منابع خارجي است كه امكان رزرو هتل، بليط هواپيما، پكيج هاي مسافرتي تركيبي، خودرو و غيره را ارائه مي‌كند. در سايت orbitz.com مي‌توانيد اطلاعات هر يك از هتل هاي مختلف سراسر دنيا را بررسي كنيد و نظرات كاربران در رابطه با آن هتل را هم مشاهده نماييد. اين سايت امتياز هتل ها در تريپ ادوايزر (TripAdvisor) را هم نمايش مي‌دهد كه منبع قابل اعتمادي براي نقد و بررسي هتل هاي سراسر دنياست. بعدي است كه براي استفاده از خدمات سايت orbitz.com نياز به يك حساب بين المللي همچون پي پال داريد. ضمنا منبع مذكور از يك اپليكيشن اختصاصي و بسيار عالي هم بهره مي‌برد كه با هر دو سيستم عامل اندرويد و iOS سازگاري دارد.

بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل : سايت iranhotelonline.com
بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل داخلي و خارجي

سايت iranhotelonline.com هم يكي از سايت هاي خوبي است كه مي‌توانيد از آن به منظور رزرو هتل هاي شهرهاي داخل كشور استفاده كنيد. اين سايت به دليل قيمت مناسبي كه در مقايسه با سايت هاي مشابه ارائه كرده توانسته جايگاه ويژه‌اي در بين كاربران داشته باشد. در نظر داشته باشيد كه با سايت iranhotelonlione.com فقط مي‌توانيد هتل هاي داخل كشور را رزرو كنيد و امكان رزرو هتل هاي خارج از كشور توسط اين سايت ارائه نمي‌شود. ضمنا سايت مذكور قابليت رزرو بليط هواپيما را هم ارائه نمي‌كند. پس اگر به دنبال يك سايت خوب براي رزرو هتل هاي داخل كشور هستيد، سايت iranhotelonline.com يكي از بهترين منابع پيش رويتان خواهد بود.

بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل : سايت jabama.ir
 

سايت بعدي كه در ليست بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل داخلي و خارجي ما جاي گرفته سايت jabama.ir است. اين سايت يكي از بهترين منابع فارسي زبان موجود براي رزرو هتل هاي داخلي و خارجي محسوب مي‌شود. سايت جاباما امكان رزرو مستقل بليط هواپيما را ارائه نمي‌كند اما بخشي اختصاصي با عنوان “هتل + بليط پرواز” دارد كه در اين قسمت پيشنهادهاي بسيار جالب و مقرون به صرفه‌اي براي رزرو همزمان پرواز و هتل ارائه شده است. بنابراين سايت jabama.ir را هم به عنوان يكي ديگر از بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل داخلي و خارجي به ياد داشته باشيد.

سايت و اپليكيشن alibaba.com هم يكي ديگر از شناخته شده ترين منابع فارسي زبان ارائه دهنده سرويس رزرواسيون هتل و بليط هواپيما است. از طريق اين سايت مي‌توانيد بليط پروازهاي داخلي و خارجي مورد نظرتان را در هر تاريخي كه تمايل داريد رزرو كنيد و همچنين نسبت به رزرو هتل هاي مورد نظرتان در داخل و خارج كشور هم وارد عمل شويد. سايت علي بابا حتي امكان خريد آنلاين بليط قطار را هم ارائه كرده است. اين منبع همچنين از يك اپليكيشن خوب و كارآمد هم بهره مي‌برد كه مي‌توانيد با آن از طريق گوشي خود رزرو هتل و بليط هواپيما را انجام دهيد.

دانلود اپليكيشن علي بابا از كافه بازار

سايت و اپليكيشن سپهر 360 اين امكان را در اختيار شما قرار مي‌دهد تا با بهترين قيمت ممكن بليط هواپيما خريداري كنيد! بليط هاي قابل رزرو از طريق اين منبع فقط محدود به پروازهاي داخلي نمي‌شوند و پروازهاي خارجي را هم در بر مي‌گيرند. متاسفانه منبع مذكور قابليت رزرو هتل هاي داخل و خارج كشور را ارائه نمي‌كند. يكي از اصلي ترين نقاط قوت اپليكيشن سپهر 360 مربوط به رابط كاربري بسيار عالي آن مي‌شود كه تقريبا بدون باگ و تاخير عمل كرده و تجربه‌اي دلنشين را براي كاربران به ارمغان مي‌آورد.

دانلود اپليكيشن سپهر 360 از كافه بازار

يكي ديگر از بهترين منابع موجود براي رزرو بليط هواپيما و هتل سايت و اپليكيشن قاصدك 24 است. اين سايت و اپليكيشن اختصاصي آن كه با هر دو سيستم عامل اندرويد و iOS سازگار است، امكان خريد آنلاين بليط پروازهاي داخلي و خارجي را با بهترين قيمت ممكن فراهم مي‌كند. همچنين اين اپليكيشن از امكان خريد بليط قطار هم پشتيباني به عمل مي‌آورد، اما با قاصدك 24 نمي‌توانيد نسبت به رزرو هتل اقدام كنيد. به صورت كلي سايت و اپليكيشن قاصدك 24 يكي از بهترين منابع فعلي براي خريد بليط پروازهاي داخلي و خارجي محسوب مي‌شود.

دانلود اپليكيشن قاصدك 24 از كافه بازار

به دنبال يك سايت يا اپليكيشن كامل و جامع رزرو بليط هواپيما و هتل هستيد؟ ويگو يكي از بهترين گزينه پيش رويتان خواهد بود. با سايت و اپليكيشن ويگو مي‌توانيد خيلي راحت بليط پروازها و همچنين هتل هاي داخلي و خارجي را رزرو كنيد. شك نداشته باشيد كه در حال حاضر ويگو يكي از بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل هاي داخلي و خارجي محسوب مي‌شود. رابط كاربري اپليكيشن ويگو بسيار كاربرپسند و زيبا طراحي شده و اين برنامه با هر دو سيستم عامل اندرويد و iOS سازگاري دارد.

بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل : سايت parvazak.ir اپليكيشن

اپليكيشن پروازك يكي ديگر از برنامه هاي بسيار خوبي است كه مي‌توانيد با نصب آن در گوشي خود خيلي راحت نسبت به خريد بليط هواپيما اقدام كنيد. قيمت هايي كه توسط اين برنامه ارائه مي‌شوند عموما بسيار مناسب هستند و رابط كاربري خوب اپليكيشن پروازك هم از ديگر نقاط قوت آن خواهد بود. براي استفاده از خدمات اين منبع ملزم به نصب اپليكيشن آن نيستيد و از طريق سايت پروازك هم مي‌توانيد بليط پروازهاي داخلي و خارجي را رزرو نماييد. اپليكيشن پروازك با دو سيستم عامل اندرويد و iOS سازگاري دارد.


آخرين منبعي كه در ليست بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل ما جاي گرفته، سايت تريپ دات آي آر (Trip.ir) است. اين سايت علاوه بر امكان رزرو بليط پروازهاي داخلي و خارجي، قابليت رزرو آنلاين هتل هاي داخل و خارج كشور را هم ارائه مي‌كند و قيمت هاي مناسبي را هم براي سرويس هايش در نظر گرفته است. رابط كاربري خوب اين سايت يكي از نقاط قوت آن است. شما براي انتخاب بهترين هتل در سايت مذكور مي‌توانيد از فيلترهاي گوناگوني هم استفاده كنيد.

همانطور كه مشاهده كرديد در اين مقاله به معرفي 21 مورد از بهترين سايت ها و برنامه هاي رزرو بليط هواپيما و هتل هاي داخلي و خارجي پرداختيم. چنانچه در رابطه با هر يك از سايت ها و اپليكيشن هاي نام برده شده سوالي داشتيد، مي‌توانيد ضمن تماس با كارشناسان واحد پشتيباني موبايل كمك از آن ها راهنمايي دقيق تري بخواهيد.

 https://www.ikac.ir/

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۰۹:۲۴ توسط:chetor موضوع:

خريد اينترنتي بليط هواپيما تيك بان

در سامانه خريد اينترنتي بليط هواپيما تيك بان و علي بابا  قابليت كنسل و استرداد مبلغ به صورت آني و با كسر جريمه مرتبط با سازمان هواپيمايي در بليط هاي سيستمي و طبق قوانين چارتر كننده در بليط هاي چارتري وجود دارد تا كاربران اين سيستم قادر به طي تمامي مراحل خريد يا استرداد باشند.

لازم به ذكر است عمليات كنسلي و استرداد مبلغ بليط هواپيما با توجه به دستورالعمل ها و قوانين مصوب سازمان هواپيمايي كشور صورت مي گيرد و مشتريان تيك بان و علي بابا و قاصدك 24  مي توانند براي آگاهي از متن كامل اين دستورات به بخش  قوانين و مقررات در سايت تيك بان رجوع كنند.

نكته قابل توجه ديگر در سامانه خريد بليط هواپيما تيك بان  و علي بابا آن است كه در اين سامانه علاوه بر ارائه بليط هواپيما در مسيرهاي داخل كشور، بليط پروازهاي خارج از كشور به صورت يك طرفه و دو طرفه از طريق ايرلاين ها و شركت هاي هواپيمايي نيز فراهم شده است.

سامانه خريد بليط هواپيما تيك بان، با فروش بليط هواپيما در پروازهاي داخلي نظير تهران، كيش، اصفهان، مشهد، شيراز، اهواز و فرودگاه امام و … و همچنين پروازهاي خارجي نظير نجف، استانبول، دبي، تفليس، فرودگاه فرانكفورت و… سعي نموده است تا بسياري از نيازهاي شما به دريافت بليط در انواع مسيرها را مرتفع نمايد و بهترين قيمت بليط هواپيما را در اختيار هموطنان عزيز قرار دهد.

همچنين تيكبان و علي بابا مي‌كوشد از طريق همكاري با ايرلاين ها و شركت هاي هواپيمايي برتر كشور، هر روز بيشتر در جهت كسب رضايت و رفع نياز مشتريان خود قدم بردارد. جهت خريد هر نوع بليط هواپيما، اعم از بليط چارتر يا بليط سيستمي در دو كلاس پروازي اكونومي و بيزنس، تنها نياز به انتخاب مبدا، مقصد و تاريخ سفر خود در صفحه اصلي سامانه بليط هواپيما تيكبان خواهيد داشت.

همچنين از آنجا كه پرنمودن فيلد «تعداد مسافران» در صفحه نخست، شما را در سريعتر پيدا كردن پروازهاي داراي ظرفيت كمك خواهد نمود؛ مي توانيد براي سرعت بخشيدن به روند خريد بليط هواپيما خود، تعداد مسافران را نيز در صفحه اصلي تيك بان درج نمائيد. براي اطلاع از نحوه صحيح خريد بليط هواپيما و تكميل اطلاعات خود مي توانيد به بخش «راهنماي خريد بليط هواپيما» در سايت تيك بان مراجعه نمائيد.

تيك بان : خريد بليط هواپيما از اين آسانتر نخواهد بود!
سامانه خريد اينترنتي بليط هواپيما تيك بان در مقايسه با علي بابا ، با در اختيار داشتن تيمي مجرب از كارشناسان فروش، پاسخگوي مشتريان خود براي هرگونه سوال يا مشكل احتمالي طي استفاده از تيك بان است تا آنها را براي خريدي لذت بخش و ارزان همراهي نمايد. خريد غير‌حضوري، امكان مقايسه و خريد ارزانترين بليط ها در مسيرهاي پرتردد، پشتيباني تمام وقت در هفت روز هفته و ده‌ها مزاياي ديگر از قابليت هاي سامانه خريد اينترنتي بليط هواپيما تيك بان است كه لذت مسافرت را دوچندان مي‌نمايد. فرصت خريد بليط هواپيما از تيك بان را از دست ندهيد!


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۶:۴۵:۴۵ توسط:chetor موضوع: