چطوري بياموزيم ؟

خريد از اينترنت رول بولت

در صورت تصميم به تماشا گونه هاي رول بولت و خريد مستقيم رول بولت و همينطور اخذ ليست ارزش رول بولت از Asroon مي توانيد از جور رول بولت در منو وب سايت مبادرت كنيد .

رول بولت | قيمت رول بولت هيلتي | توليد رول بولت

https://www.asroon.ir/products/detail/print.aspx?id=133
فرآيند كاشت رول بولت :
تراز نخستين : توليد حفره و ترك در محل كاشت رول بولت
تراز دوم : كارگذاشتن رول بولت در حفره ساخت شده و اتصال عمل متبوع به آن
تراز سوم : گرداندن مهره رول بولت در جهت عقربه هاي ساعت توسط آچار و فعاليت نمودن رول بولت

كاشت بولت در بتن چيست؟ - مقاوم سازان پايتخت - تحولات تآثير گذار در ...

ميزان توشه بدون واسطه در دو راستا بر انكر بولت ها وارد ميشود :

1 - توشه كششي :

در صورت توشه كششي وارده بيش تر از حد توان رول بولت باشد سه جور باخت ساخت ميشود

۱ - ۱ بيرون شدن رول بولت ( پول اوت pull out ) سواي زخم به كاغذ پليت و ماده شالوده
علت : به كارگيري از رول بولت نامتناسب و يا اين كه غير استاندارد
چاره : به كار گيري از رول بولت استاندارد سايز بزرگتر

۱ - ۲ باخت كاغذ پليت و جدا شدن از رول بولت سواي جابجايي رول بولت
علت : به كار گيري از برگه فلزي نامتناسب با توشه وارده ( ضخامت كم )
راه‌حل : به كار گيري از برگه پليت با ضخامت فراتر

۱ - ۳ باخت بتن به صورت مخروطي
علت : كوتاهي ارتفاع انكر بولت به نسبت ايستادگي بتن
چاره : به كار گيري از انكر با طول بيشتر در اين زمينه زيرا تغيير‌و تحول طول در انكر مكانيكي يا اين كه رول بولت نيست مي بايست انكر شيميايي يعني يعني به كارگيري از بولت يا اين كه راد با طول بيشتر به همراه چسب كاشت دو جزئي استعمال شود .

2 - توشه برشي

باري كه با زاويه ۹۰ جايگاه بر روي انكر بولت وارد ميشود و در صورت آمدن توشه بيش تر از توان برشي انكر بولت منجر باخت آن ميشود .

عامل ها مفيد در پباده سازي كاشت بولت
در سه بخش مهم :

• خصوصيت هاي بنا مبنا
• خصوصيت هاي بنا نو ( بنا اي كه قرار است با استعمال از بولت ها برپا شود )
• اشكال توشه بنا

۱ - ويژگي‌هاي بنا شالوده ( جان دار ) :

انكربولت چيست و انواع آن

اين خصوصيات از جمله بعد ها و متاع ماده تشكيل دهنده بنا است . در رابطه بعد ها مي توان اهميت اين مورد را در رابطه بي واسطه آن با انتخاب تعداد و طريق كاشت ( صورت قرارگيري ) بولت ها دانست . فرآورده ماده تشكيل دهنده بنا مبنا هم كه در اكثر اوقات مورد ها بتن است مضاعف در گزينش همه خصوصيت هاي حياتي كاشت بولت از جمله تعداد طرز قرارگيري ميزان اتوبار و اصولاً قابليت اجراي عمليات دوچندان گزينش كننده هست و از اين روست كه داشتن داده ها ظريف از مال و خصوصيت هاي بنا اساس دوچندان ضروريست .

۲ - خصوصيت هاي بنا تازه :

خصوصيت هاي بنا تازه در واقع انتخاب كننده انتظارات ما از پباده سازي و اجراي عمليات كاشت بولت است . اين به‌اين معناست كه ما با درك كردن اين‌كه به چه خواسته و براي رفع چه نيازي چه‌طور مي‌خواهيم از طريق كاشت بولت به كار گيري كنيم اطلاعاتي را در اختيار خويش قرار ميدهيم كه براي پباده سازي ظريف بولت ها اضطراري است . دراين باره يك نمونه ميتواند براي روشن خيس شدن مسئله كارساز باشد , فكر كنيد ميخواهيم يك تير لامپ برق در جايي كه مبنا مطلوب براي آن از پيش تعبيه نشده نصب كنيم . درين نمونه تدبير از خصوصيت هاي تير لامپ متبوع براي نصب اوليه اطلاعاتي ست كه ما مي بايست با توجه گزينش كنيم و براي پباده سازي كاشت بولت ها در اختيار داشته باشيم .

https://www.asroon.ir/products/detail/ميلگرد-آجدار/101/view/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۰:۵۶ توسط:chetor موضوع:

خريد و فروش رابيتس از فروشگاه اينترنتي اسرون

رابيتس كه به نادرست راويز هم گفته مي شود , ورق فولادي مشبكي است كه از ورق‌هاي گالوانيزه گرم درست شده است . اين ورق فولادي در صنعت ساختمان سازي مضاعف كاربرد دارااست به اين دليل كه به دليل تراز مشبك آن بيشتر ملات هاي ساختماني از جمله گچ و سيمان به آن مي چسبد.
 
استعمال از رابيتس در سقف كاذب براي گچكاري و توليد آرك و نوروفروغ پنهان و … زياد مرسوم است . همينطور در نماسازي براي ساخت طرح هاي حجيم و خوشگل از راويز به كارگيري مي شود . در بتن ريزي فونداسيون , ساخت ديوار كاذب و پرهيز از ترك ديوارها , به كار گيري از رابيتس زياد مرسوم است . اين كالا در اشكال متمايز ساخت مي شود و بها راويز بر حسب گونه هاي آن متعدد است كه به‌دنبال توضيحات بيشتري راجع به‌اين جنس و اشكال آن ارائه مي شود
 
در ايجاد رابيتس , ابتدا ورق هاي گالوانيزه از پهنا به باطن دستگاه مي‌رود و در نصيب هايي از ورق پرس انجام مي شود بعد به باطن دستگاه ديگري مي‌رود و بخش هاي فرو رفته اي در آن ساخت مي شود و سپس فرايند برش انجام مي شود . بر طبق ضخامت و وزن ورق , همينطور چگونگي پرس , تعداد چشمه هاي توليد شده در ورق و تعداد ستون گونه هاي رابيتس متعدد است . از حيث وزن رابيتس ها به سه گونه رابيتس سبك , ميانگين و سنگين وزن جدا سازي مي شود و از حيث تعداد ستون به 9 ستون , 11 ستون و 13 ستون نوع بندي مي گردند . همينطور اين كالا در گونه هاي دو چشمه و سه چشمه هم در بازار موجود هست .
معرفي كوتاه كارخانه رابيتس مسعود
گونه هاي رابيتس و تاثير آن بر ارزش راويز
همان طور كه پيشتر گفته شد , اين فرآورده دارنده اشكال گوناگوني است و مبني بر وزن , تعداد ستون و تعداد چشمه نوع بندي مي شود و بر همين اصل هم نامگذاري مي‌شوند . بها راويز بر طبق گونه هاي و ويژگي ها فني آن گوناگون تمي شود كه در پي به توضيحات بيشتري در اين طريق ميپردازيم :
 
1 . تعداد ستون
 
يك برگ راويز از تعداد معيني ستون تشكيل مي گردد كه برهمين اساس نام‌گذاري ميگردد . تعداد ستون هاي محور طولي به طور معمول در سه دسته 9 ستون , 11 ستون و 13 ستون ايجاد مي شود . تعداد ستون با بعد ها چشمه ارتباط معكوس دارا هستند يعني هر چه تعداد ستون بيشتر باشد , مقدار چشمه كوچك خيس مي شود . اين فرمان سبب ساز سبك خيس شدن بنا و كم شده ملات مصرفي مي شود .
فروش رابيتس يونوليت نمايندگي ايران رابيتس صادق - istgah.com - آهن آلات
 
2 . وزن
 
هر برگ اين كالا بسته به ضخامت ورقي كه براي ساخت آن استعمال ميشود , وزن منحصر به خويش را داراست . غالبا مدل 13 ستون دارنده وزن بيشتر و كيفيت بيشتري نسبت به سايرين است . به دليل آن كه ندازه چشمه ها درين جور رابيتس كوچكتر شده و اين سبب بيشتر بودن وزن رابيتس هاي 13 ستون ميشد . اين مال از حيث وزن به سه گونه رابيتس سبك , ميانگين و سنگين وزن مدل بندي مي شود .
ارزش رابيتس ( راويز )
خريد رابيتس مي بايست مبتني بر نياز ما و متناسب با خصوصيات آن انجام گيرد . ارزش رابيتس گالوانيزه , همان طور كه پيشتر گفته شد , مبني بر تعداد ستون و وزن انتخاب مي شود . هر چه تعداد ستون و يا اين كه وزن آن بيشتر باشد , بها آن نيز فراتر مي‌رود . 
 
سقف كاذب با رابيتس واندود - ppt90.ir
 
براي خريد اين كالا هم علاوه بر ارزش آن , كاربرد آن هم بايستي بايستي مورد دقت قرار گيرد تا با كمترين ارزش بتوان به شايسته ترين كارآيي از اين فرآورده دست يافت . به عنوان مثال ; معمولاً براي نماي ساختمان از جور 13ستوني سنگين‌تر استعمال ميكنند به اين دليل‌كه بايستي وزن سنگ نما را تحمل نمايد . 
 
 
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۴:۵۲ توسط:chetor موضوع: